buttons buttons

У Сосниці провели семінар-презентацію з енергозбереження

20 квітня в приміщенні селищної ради Чернігівський центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провів семінар-тренінг з енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії, який було спрямовано на практичний аспект енергозбереження у багатоквартирних будинках, дошкільних навчальних закладах.

На семінар були запрошені представники багатоквартирних будинків, адміністрація дошкільних закладів, сільський голова с. Загребелля.

Заняття розпочав Болотний Павло Володимирович – завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення центру.

Потім продовжив Сергій Зінченко – керівник громадського об’єднання Асоціації енергоаудиторів Чернігівщини –  який акцентував увагу присутніх на необхідності впровадження енергоефективних технологій та проаналізував виконання заходів по зменшенню енергоспоживання.

До уваги присутніх було представлено цікаві факти та корисні поради, які стосувались енергозбереження та економного використання енергоносіїв. Присутні з надзвичайною цікавістю та увагою слухали виступ Сергія Васильовича, оскільки він наводив цікаві приклади з життя.

Також були представлені перші результати тепловізійного обстеження будівель. В презентації були наведені візуальні зображення, які дають змогу визначити найбільш проблемні місця в плані енергозбереження та висновки по їх вирішенню.