buttons buttons

У Сосниці урочисто відкрили хокейний майданчик

В неділю 22 січня в Сосниці відбулось відкриття льодового майданчика.

Учасники свята стали глядачами товаристської зустрічі з хокею між командами Менського та Борзнянського районів.

Після хокейного матчу діти та дорослі мали можливість покататись на ковзанах, лижах, кінних упряжках, поласували козацьким кулішем.

Тепер сосничани в зимовий час цікаво і змістовно проводять своє дозвілля на свіжому повітрі.

Ініціаторами будівництва майданчика були заступник голови районної ради Генадій Смаглюк та селищний голова Андрій Портний. Активну підтримку цей проект отримав від керівника фракції політичної партії «Наш край» в обласній раді Чередник О.М.

Також суттєву допомогу в будівництві майданчика надано лісогосподарськими підприємствами району (керівники Жук О.В., Дубина А.П.), Сосницькою дорожньою дільницею (керівник Титаренко Л.Д.), територіальним центром (керівник Конон В.Г.), ФГ «Інтерагробаза» (голова Макуха В.В.), приватним підприємцем Павленком В.Д. Значний обсяг робіт виконано бригадою з благоустрою селищної ради, працівником стадіону та зацікавленими у спорудженні майданчика любителями хокею з Сосниці. Заливати лід на хокейному майданчику допомагали учасники Сосницької команди Street workout (керівник Дмитро Пінченко).

На урочистому відкритті Андрій Портний звернувся до присутніх та зазначив, що:

«Дуже радий що сьогодні відбувається цей захід, а ті цілі, які ми поставили на початку цього року, втілені в життя. Ми спільними зусиллями твердо і наполегливо йшли до такої мети й побудували цей спортивний майданчик. Дивлячись на дві хокейні команди, які приїхали грати на нашій ковзанці, та на гостей, які завітали на сьогоднішнє свято, мені дуже приємно, що робота, яка була зроблена, буле зроблена не дарма.

На сьогодні Сосниця не може похвалиться такими командами, але я думаю, що в цьому напрямі перший крок зроблений і далі нам потрібно спортивно виховувати молодь, щоб діти відверталися від екранів моніторів і грали тут, разом з нами. Ми й надалі будемо підтримувати хокейний майданчик, щоб люди мали змогу відпочити при катанні на ковзанах, а молодь тягнулася до цього спорту.»

І це не один з позитивних прикладів, коли колективна робота приносить гарний результат.