У Сосниці відбулася перша сесія об’єднаної територіальної громади

У Сосниці відбулася перша сесія об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, 29 жовтня в Сосницькій ОТГ відбулися вибори голови і депутатів громади. До ОТГ ввійшли шість сільських рад – Загребельська, Чорнотицька, Волинківська, Киріївська, Матвіївська та Пекарівська.

За підсумками виборів до складу селищної ради було обрано 26 депутатів, а головою громади обрали Сосницького селищного голову Андрія Портного.

Пленарне засідання сесії традиційно розпочалося з виконання державного гімну. Після чого депутати і голова отримали свої посвідчення.

Андрій Портний подякував виборцям за виявлену довіру, привітав новообраних депутатів і закликав їх до єднання задля спільної роботи на користь громади. Також він сам склав присягу на вірність громаді та народу України.

Наступним важливим кроком був розгляд питання про обрання лічильної комісії. До її складу ввійшли Ткач Андрій, Саприкіна Лілія та Примачок Ярослав. Посаду секретаря ради одноголосно довірили чинному секретарю Пастушенко Світлані.

Також депутати визначилися в яких комісіях працюватимуть. Зокрема, в Сосницькій селищній раді було створено 4 постійні депутатські комісії.

З привітаннями до учасників засідання звернулися: Володимир Селянський — депутат Чернігівської обласної ради та Геннадій Смаглюк — заступник голови Сосницької районної ради.

В ході роботи депутати розглянути низку організаційних питань. Зокрема було затверджено Положення про старост, штатний розпис ради, затверджено умови оплати праці селищного голови та секретаря.

По завершенні засідання сфотографувалися на згадку.