У Сосниці відзначили День пам’яті та примирення

8 травня з нагоди проведення Дня пам’яті та примирення відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим в роки Другої світової війни.

Участь в заході взяли селищний голова Андрій Портний, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, в.о. голови РДА Федір Давиденко, заступник голови РДА Олег Трамана, начальники  відділів та управлінь, установ та організацій  району.

О 9:00 біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм з поминальною панахидою за загиблими. Провів її отець Іоанн.

На заході були присутні керівники і працівники установ та організацій, представники громадських об’єднань, шкільна молодь, небайдужі жителі селища та сіл об’єднаної громади.

На превеликий жаль, лави учасників Другої світової війни з кожним роком рідіють. Ми маємо пам’ятати про подвиг тих ветеранів, кого вже немає серед нас і цінувати досвід живих. Тому після закінчення пам’ятних заходів вирушили в дорогу, щоб особисто привітати ветеранів зі святом та поспілкуватись з ними.