buttons buttons

У Загребеллі впорядкували і освятили криницю

Після реставрації і благоустрою в селі Загребелля 27 жовтня була освячена криниця, яка, за попередньою інформацією була збудована в роки війни.

Цього дня отець Віталій освятив колодязь в присутності жителів села, сільської та районної адміністрації.

Після освячення до криниці з промовою вийшов голова с. Загребелля Чепурний Денис Миколайович, який подякував Сосницькому та Деснянському управлінню водного господарства та місцевим людям, які допомогли в цій справі.

Ця робота була виконана за державні кошти по спеціальній екологічній програмі,  яка передбачає підтримку в належному стані джерел питної води.

Потім до присутніх звернувся начальний Сосницького управління Шмотько Роман Анатолійович, який закликав мешканців берегти це джерело та подякував Департаменту екології  природних ресурсів обласної адміністрації за надання коштів.