buttons buttons

Управління ДСНС України у Чернігівській області попереджує

З початку року на водоймах району виникло 5 нещасних випадків, внаслідок яких загинуло 5 людей.

Шановні громадяни! Служба порятунку «101» закликає: не варто нехтувати правилами безпеки на льоду, адже це може призвести до трагічних наслідків. Вживати міцні напої при виході на кригу або під час перебування на льоду забороняється, адже алкогольне сп’яніння сприяє втраті тепла та послаблює інстинкт самозбереження. Не варто залишатися на водоймі у нічний час, адже можна заблукати та не помітити прогалину у кризі.

Забороняється виходити на лід під час потепління, туману чи снігопаду! Не варто зупинятися біля крутих берегів, підходити до замерзлих у кризі предметів, виїжджати на лід на лижах чи санях, виходити на лід поблизу заводів та підприємств, де є теплі стічні води.

Обов’язково роз’ясніть дітям, що виходити на лід заборонено!

Головний інспектор Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області