buttons buttons

Управління ДСНС України запрошує на навчання

Сосницький районний сектор Управління ДСНС України у Чернігівській області запрошує на навчання до: Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. На навчання до вищих навчальних закладів цивільного захисту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціаліста та магістра на денну та заочну форму навчання приймаються громадяни України з повною загальною середньою освітою Після закінчення випускникам присвоюється спеціальне звання – лейтенант служби цивільного захисту. Працевлаштування гарантовано.

Додаткову інформацію про вступ можна отримати в Сосницькому РС У ДСНС України в Чернігівській області за адресою: смт Сосниця, вул. Промислова, 2. Телефон для довідок: 2-03-87

Начальник Сосницького районного сектора У ДСНС України
у Чернігівській області