buttons buttons

«Урок безпеки» для учнів Сосницького навчально-реабілітаційного центу

Щорічно в області внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій травмуються та гинуть діти. Щоб не допустити в подальшому дитячих трагедій, за ініціативи Управління ДСНС в Чернігівській області та Управлінням освіти та науки Чернігівської облдержадміністрації в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Сосничини з 15 травня стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності, в рамках якого рятувальники проводять з дітьми тематичні виховні години, вікторини, конкурси, ”Уроки безпеки”. Зустрічі з рятувальниками проходять як у школах і дитячих садочках, так і на базі виставки пожежно-рятувальної служби області.

18 травня працівники 10 державного пожежно-рятувального поста (смт Сосниця) та Сосницького РС У ДСНС в області провели для учнів Комунального закладу «Сосницький навчально-реабілітаційний центр», що знаходиться в смт Сосниця «Урок безпеки», який минув дуже цікаво та пізнавально. Діти оглянули спорядження, яким користуються рятувальники під час гасіння пожеж, почули, до яких непоправних наслідків може призвести нехтування правилами пожежної безпеки. Адже від маленької іскри, спричиненої простою неуважністю, постає руйнівний і безжалісний вогонь, який нищить майно і забирає людські життя.

Також дітям нагадали, як потрібно себе вести під час канікул, що робити у випадку виявлення вибухонебезпечного предмету, як поводити себе біля водойм, щоб не трапилося біди.

А також школярі змогли побачити зблизька пожежний автомобіль і як подається вода зі ствола під час гасіння пожеж. Все побачене викликало у дітей багато запитань, на які пожежники відповідали охоче, адже йдеться про найважливіше – безпеку дитячого життя.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області