buttons buttons

Урок з основ безпеки життєдіяльності в гімназії ім. О. П. Довженка

Дуже часто трапляються випадки, коли діти нехтують правилами безпеки та стають заручниками власної необережності. В сучасному світі небезпека чатує на кожному кроці: працюють електропобутові прилади, є вільний доступ до небезпечних предметів і хімічних речовин. Саме тому рятувальники проводять багато тематичних уроків, бесід та занять, мотивом яких є обговорення способів збереження життя та здоров’я дітей та підлітків у сучасному урбанізованому світі.

Урок з основ безпеки життєдіяльності, котрий 11 квітня працівники Сосницького РС Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області провели для п’ятикласників Сосницької гімназії ім. О.П. Довженка пройшов невимушено та цікаво. Активно обговорювалися  правила поведінки у різних життєвих випадках та причини виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж. У доступній формі рятувальники розповіли про небезпеку сірників і запальничок, наголосили на тому, що неможна без дозволу старших користуватись побутовими приладами, а також не можна чіпати незнайомі предмети .

Фахівці розповіли дітям про основні причини та жахливі втрати, котрі здатне заподіяти неконтрольоване полум’я, про кількість пожеж та надзвичайних ситуацій, що мали місце на території району. Також п’ятикласникам нагадали правила поводження із електричними та газовими приладами, основні вимоги поведінки на берегах водойм. Це було зовсім незайвим, оскільки траплялися випадки, коли річки чи озера забирали людські життя на території району.

Насамкінець вогнеборці закликали школярів бути обережними з вогнем та наголосили, що двері пожежно-рятувального підрозділу гостинно відкриті для учнівської молоді, яка прагне жити безпечно.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області