buttons buttons

В ДНЗ «Калинка» був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності»

«Зробимо життя безпечним» під таким гаслом 24 жовтня 2016 року у дошкільному навчальному закладі «Калинка» був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». За доброю традицією двічі на рік до дошкільнят приходять працівники Сосницького районного сектора, аби розповісти, як потрібно себе поводити у випадку надзвичайної ситуації та чим може закінчитись нехтування правилами пожежної та власної безпеки.

Розповіли дітлахам про «Небезпечні знахідки», що таке вибухонебезпечні предмети, пояснили їх класифікацію та ступінь ураження кожного. Звернули увагу на те, що треба робити якщо випадково натрапили на небезпечну знахідку та що ні в якому разі робити неможна.

Діти своєю допитливістю  та цікавістю підпадають під  так звану групу ризику, адже в пошуках чогось незвичного спричиняють надзвичайні ситуації або стають їх жертвами. І попередити, проінформувати їх про небезпеку, познайомити з першочерговими діями з ліквідації надзвичайних ситуацій та правилами порятунку власного здоров’я та оточуючих – це головна мета рятувальників.

Головний інспектор Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області