В Матвіївці та Поліссі вперше святкували День села

24 серпня, на День Незалежності України, мешканці сіл Матвіївка та Полісся вперше святкували свій день села.

В цей день в селі зібрались жителі села та гості від старого до малого, депутати та голова Сосницької селищної ради, керівники підприємств.

Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан та гостей свята, чим дарували позитивні емоції та хороший настрій.

З теплими словами до всіх присутніх звернувся селищний голова Андрій Портний. Вітаючи зі святом жителів громади він подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, якому він побажав  розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Також селищним головою було вручено подарунок – новий ноутбук.

Зі щирими словами до своїх односельців також звертались староста села та депутат.

Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки.