В річці Убідь знайшли гранату

• 06 червня о 08:00 до Служби порятунку «101» у Сосницькому районі надійшло повідомлення про виявлення в урочищі Гончереве артилерійського снаряду АС-85.
  • 07 червня 0 21:15 до Служби порятунку «101» у Сосницькому районі надійшло повідомлення про виявлення на березі річки Убідь в смт Сосниця однієї гранати РГД-5.

Ці вибухонебезпечні предмети були вилучені та знищені групою піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Сосницький РС вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватись правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

• торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
  • здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
  • намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
  • розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.