buttons buttons

В Сосниці проведено громадський форум «Майбутнє Сосниччини»

4 вересня за підтримки Сосницької селищної ради, Сосницької районної ради та Сосницької районної державної адміністрації благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» провели громадський форум, головною темою якого стало «Написання проектів та залучення ресурсів від донорських організацій».

З сосницькими громадськими активістами працювали провідні українські експерти Інституту Політичної Освіти – Олександр Солонтай та Лілія Атнажева.

Почався тренінг з реєстрації учасників та чашечки ранкової кави. Після короткої вступної частини та виступу почесних гостей провідні експерти розповіли теорію «Що таке “проект” та “проектна” діяльність? Види донорів та види проектів. Основні розділи проектної заявки. Правила описання проблеми, яку збираємось вирішувати. Як сформулювати ціль проекту? Завдання проекту. Кількісні та якісні результати проекту. Складання бюджету проекту. Правила та вимоги до бюджету».

Що учасники не стомились їм підпорювали перервами на каву, чай та обід.

Після теоретичної частини тренінгу всі учасники «розбились» на групи для практичної роботи і жваво обговорювали проблеми свого краю і намагаються їх правильно описати у грантовій пропозиції.