buttons buttons

В Сосниці провели футбольне змагання присвяче Дню Перемоги

У неділю, 7 травня, на В’юнище-арені відбулися футбольні змагання присвячені до Дня Перемоги, які провели за сприяння відділу сім’ї, молоді та спорту Сосницької РДА.

Участь в змаганнях брали дві групи по чотири команди, які грали три тури по дві гри. Всього було зіграно 12 ігор, після чого відбувся півфінал і фінал.

Першими гру розпочали «Перспектива» та «Трудові резерви», потім «В’юнка» і «Конятин», після чого грали «Волинка» й «Бутівка», а на завершення «Десна» та «Ядути».

Перед початком до громади звернувся селищний голова Андрій Портний, який привітав учасників, які проявили бажання грати, і всіх присутніх глядачів, а також побажав завершити змагання без трав, і щоб переміг сильніший.

По закінченню команди отримали призи, серед яких було 2 футбольних м’ячі, екіпірування воротаря, 20 пар гетрів, 20 маніжок, ті інший футбольний інвентар.

Підсумку Кубку

Півфінал:

• Трудові резерви 5:0 Ядути
  • Бутівка 2:0 Десна

Матч за третє місце:

• Десна 1-4 Ядути

Фінал:

Трудові резерви 1-1 Бутівка (по пен. 3-4)