buttons buttons

В Сосниці розпочалося «велике прибирання»

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим. Так було організовано суботники, які мають на меті приведення до порядку засмічених частин селища, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, вивезти сміття.

Як результат, 31 березня було прибрано та приведено до порядку вулиці, дороги, парки, прибрано стихійні сміттєзвалища та інші території, а самі роботи продовжуються.

До прибирання долучилися працівники Управління Пенсійного фонду, музею ім. О. П. Довженка, Сосницької селищної ради, райдержадміністрації, районної ради, будинку школярів, професійного аграрного ліцею, ЗОШ І-ІІ ступенів, лікарні, Укртелекому, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, управління осушувальних систем, фінансового управління, управління Держгеокадастру, лікарні ветеринарної медицини, відділу освіти та інших управлінь, відділів і організацій та мешканці Сосниці. За що висловлюємо їм щиру подяку.

Тож запрошуємо всіх небайдужих жителів підтримати ініціативу у проведенні подібних суботників та долучитись до прибирання наступного разу.

Також особливо  хочемо звернути увагу громадян на не допущення створення стихійних сміттєзвалищ на території селища.

Зробимо нашу Сосницю чистою та гарною разом всією громадою!