buttons buttons

В Сосниці відбулося народне обрядове свято Водохреща

Доволі низька температура, холодний вітер, завірюха не стели на заваді проведення свята. Так сьогодні, 19 січня, вже традиційно на дамбі пройшло освячення води.

image-f029ec67a0645b83a18845665a63058f83ddccb6259783f60814a843b6316992-VСлужбу освячення води здійснив настоятель Свято-Покровської церкви Іоан Степанович.

Свято Водохреща встановлено на згадку про те, як Ісус прийняв хрещення, взяв на себе всі гріхи людства та змив їх у водах річки Йордан. Вважається, що в цей день Бог робить диво – освячує всю воду. Вона змінюється та набуває цілющих якостей. За традицією, на Водохреща прийнято занурюватись у посвячену воду. Прийнято вважати, що так можна змити усі гріхи і зміцнити здоров’я.

Тому після проведення служби та освячення води, перебуваючи в гарному настрої, багато з присутніх виявили бажання викупатися в ополонці і таким чином набратися здоров’я до наступного Водохреща,  змити усі негаразди, а також набратися позитивної енергії і бадьорості духу та тіла.

Після купелі люди могли випити стаканчик гарячого чаю та з’їсти куліша.

Ви можете надіслати до галереї своє фото:

[]
1 Step 1