buttons buttons

В Сосниці відбувся схід громадян

В суботу 26 березня 2016 року в Сосниці відбувся схід громадян. В напівпустому залі районного будинку культури Сосницька громада  слухала звіт селищного голови Андрія Портного про свою роботу за 5 місяців, а також звіти головного бухгалтера, керівника комунального підприємства та доповідь депутата селищної ради про про необхідність затвердження Статуту спільної територіальної громади смт Сосниця, с. М. Устя, с. Ганнівка.

Головний бухгалтер селищної ради Лариса Кочубей відзвітувала про виконання бюджету за 2015 рік.

Потім з доповіддю виступив керівник сосницького комунального підприємства «Сосницьке КЖУ» Александр Клименко, який детально ознайомив присутніх громадян про те, як буде організовано дворазовий вивіз твердих побутових відходів за місяць і скільки це буде коштувати.

Наступним, по порядку денному, була доповідь  депутата селищної ради  Ткача Андрія, який розказував всім присутнім основні положення і переваги при використанні таких механізмів прямої демократії як електронні петиції, місцеві ініціативи та громадські слухання, для чого нам потрібно ухвалювати Статут територіальної громади.

Андрій Дмитрович підготував дуже широкий і ґрунтовний звіт. Доповідь  торкнулася тем будівництва доріг, проблем з водопостачанням, догляд за кладовищ, роботу бригади з благоустрою, пошук додаткових фінансів для розвитку громади, боротьбу з безпритульними і бездоглядними тваринами, ліквідацію аварійних дерев і угоду мерів, яка зобов’яже нас знижувати викиди парникових газів.

Світлана Пастушенко, як секретар зібрання, вела протокол цих зборів, фіксувала всі запити, претензії, поради від виступаючих.