В Сосниці відзначили День Збройних Сил України

«День Збройних сил України — це мужності й геройства свято.
І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато
І тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає
Мене і маму, і сестру, і брата і велику нашу всю родину —
Рідну, вільну Україну.
Ми щасливі, що народилися й живимо на чудовій, мальовничій землі, в нашій Україні.
Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду
українського, що сягає сивої давнини
І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі.

Привітаємо в цей день сивочолих ветеранів і молодих людей, які в не такому далекому минулому відслужили військову службу і тих, хто нині носить погони.

Зі святом вас, мужні, надійні захисники України, наші захисники.»

Такими словами розпочалися урочистості до Дня Збройних Сил України.

Слова вітання з нагоди свята мав виконуючий обов’язки голови Сосницької районної державної адміністрації Федір Володимирович Давиденко, який привітав присутніх з цим великим державним святом, а також наголосив:

«У цей день схиляємо голови перед нашими воїнами, які не жаліючи своє життя загинули захищаючи Україну. Це Сокирко Анатолій Михайлович, Білокуров Олександр Сергійович, Назаренко Богдан Анатолійович, Аміров Руслан Алієвич, Хрол Володимир Іванович, Голубєв Сергій Володимирович.»

Він запросив всіх присутніх вшанувати пам’ять цих воїнів хвилиною мовчання.

В залі серед присутніх знаходилися голова Сосницького осередку Чернігівської обласної організації «Єдина родина Чернігівщини», матір загиблого воїна в зоні АТО Амірова Русолана – Оксана Михайлівна, а також матір та батько загиблого Хрола Володимира – Валентина Григорівна і Іван Федорович, яким подарували квіти, як символ втрати і поваги до їх.

Згодом на виконання Указу Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 «За участь в антитерористичній операції» почали вручати відзнаки Президента України. Вручали державну нагороду військовий комісар Сосницького військкомату Щербатенко Віталій Іванович та Федір Давиденко.

Відзнаки президента отримали:

• молодший сержант Пастушенко Роман Васильович;
  • старший солдат Авраменко Олександр Миколайович;
  • молодший сержант Бутенко Руслан Володимирович;
  • сержант Лиходій Володимир Федорович;
  • молодший сержант Штигайло Ігор Анатолійович;
  • старший сержант Кущев Олександр Олександрович;
  • старший лейтенант Хрол Іван Федорович.

Віталій Щербатенко повідомив, що такі відзнаки президента України отримають всі учасники АТО та матері загиблих.

Після цього до вітального слова запросили голову Сосницької ОТГ Андрія Портного, який привітав всіх зі святом мужності, святом тих людей, які взяли на себе обов’язок захищати Україну, тих, хто не може стояти осторонь. Побажав сім’я військових міцного здоров’я, злагоди добра та підтримки громади і тих людей які їх оточують.

На завершення урочистостей всіх присутніх вітали колективи районного будинку культури.