В жовтні відбудуться перші вибори депутатів та голови до Сосницької ОТГ

18 серпня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якій було ухвалено рішення щодо проведення виборів у об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Розглянувши звернення обласних державних адміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням у цих областях об’єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України.

Таким чином, ця ж Комісія позитивно задовольнила звернення, яке надійшло разом із супровідним листом щодо об’єднання Сосницької територіальної громади в межах Чернігівської області, а також призначила перші міські вибори, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. При цьому Комісія оголосила з 9 вересня 2017 року початком виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів.

Загалом в Чернігівській області вибори відбудуться в 14 ОТГ, а по всій Україні – 202 ОТГ. Крім того, на сьогодні кількість громад, у яких в 2017 році вже призначені перші місцеві вибори, не є остаточною. Такі вибори можуть бути призначені до кінця поточного року на будь-яку неділю грудня крім останньої.

Детальніше за посиланням.