Вандали зламали новий дорожній знак

Нещодавно на кругу були встановлені нові світлодіодні знаки «Пішоходний перехід», які підвищують видимість зображення в темний час доби. Вони допомагають запобігти ДТП на небезпечних ділянках доріг. Будучи добре видними з далека і з різних кутів зору вони привертають увагу водіїв.

Однак з’явились люди, які байдуже ставляться до майна громади і без поваги ставляться до жителів селища, наражаючи їх на небезпеку – невідомі особи проявили безкультур’я та проломали новий дорожній знак. Внаслідок утвореного отвору в середину конструкції попав сніг, який під час танення замкнув систему і вивів з ладу блок живлення і декілька десятків світлодіодів.

Дуже прикро, що ми йдемо в Європу, розвиваємо новітні технології та блага цивілізації, прагнемо кращого майбутнього – країна змінюється, а деякі люди – ні…

Наразі цим інцидентом займаються правоохоронці, вони вивчають матеріали з камер відеоспостереження, які були встановлені минулого року.

Сосницька селищна рада звертається до всіх мешканців селища з проханням берегти майно громади, а про всі випадки псування громадського майна повідомляти до відділу поліції та селищної ради.