Вчилися писати заявки на Громадський бюджет

3 березня в Сосниці був проведений тренінг «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації».

Не зважаючи на сильний снігопад до тренінгу приєдналося 19 активних і небайдужих жителів Сосниці і Волинки. Всі вони зібрались вчилися формулювати проблему, пов’язані з нею причини та наслідки, мету проекту, завдання, кошторис та інформаційну кампанію.

На заході був присутній і селищний голова Андрій Портний, який його відкривав.

«Є тверде переконання виключної важливості такого інструменту співпраці влади і громади як Громадський бюджет (Бюджет участі).»

Серед присутніх були волинчани на чолі з в.о. старости Василем Івановичем Дяченком, молоді і активні гімназисти та інші небайдужі жителі нашої громади.

На тренінг завітала і Інна Лучкіна з Чернігова, громадська активістка, для того, щоб ще раз, вже разом з нами, повчитися, поділитися досвідом написання та подання проектів.

Мозковий штурм, важкі пошуки логічних і простих формулювань Причин → Проблеми → Наслідків, не менш цікавий пошук формулювань мети проекту, завдань, особливостей інформаційних кампаній.

Зменшення кількості безпритульних тварин через стерилізацію, збереження р. Убідь через зариблення та розчищення берегів від аварійних дерев, організація та проведення патріотично-спортивних змагань, поліпшення безпечних умов діяльності танцювального гуртка в центрі культури і дозвілля с. Волинка шляхом заміни електропроводки – ці та інші теми не просто обговорювались, а фактично писались проектні заявки.

Отже, чекаємо авторів на якісні проектні заявки. І бажаємо всім перемоги! Бо перемагає точно небайдужий!