Весняна толока в нашому селищі

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим. Тому щороку організовуються так звані суботники, які мають на меті приведення до порядку засмічених частин селища, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, вивезти сміття.

Цього річ весняна толоко розпочалась напередодні всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Тож 20 квітня сосницька громада взялась за граблі, віники та інший інвентар і з хвацьким настроєм почали наводити порядки в своєму рідному селищі.

Прибрати зелені зони, прибудинкові території, земельні ділянки навкруг підприємств, установ, начальних закладів від минулорічного листя і гілок, очистити від сміття узбіччя доріг і тому подібне вийшли:

• учні та працівники ЗОШ І-ІІ ступенів, РДА, відділу освіти РДА, Управління сільського господарства, відділу центру державного земельного кадастру були зайняті в парку на В’юнищі.
  • працівники Управління Пенсійного фонду, районної ради, селищної ради працювали в саду біля ДНЗ «Сонечко».
  • студенти та працівники професійного аграрного ліцею, відділу освіти ОТГ прибирали на центральному кладовищі.
  • працівники територіального центру соціального обслуговування, музею ім. О. П. Довженка збирали сміття по вул. М. Полторацького.
  • працівники лікарні, Укртелекому, КЖУ, управління водного господарства прибирали сміття з узбіччя дороги від вул. Корнєва до управління водного господарства.
  • працівники центру сім’ї та молоді, КП «Благоустрій – Сосниця», селищної ради прибирали територію за кінотеатром.
  • працівники підприємства теплових мереж наводили лад на вул. Корнєва від кругу до 5-ти кутів.
  • студенти та працівники сільськогосподарського технікуму прибирали сміття на узбіччі дороги вул. Корнєва від 5-ти кутів до р. Убідь
  • працівники центру зайнятості займалися територією за автостанцією.
  • працівники ветлікарні прибирали виїзд з селища по вул. Корнєва в бік Новгород-Сіверська.
  • вихованці та працівники школи інтернату і будинку школярів працювали в центральному парку напроти кінотеатру.
  • працівники будинку культури, бібліотеки та відділу культури були зайняті парком напроти технікуму.
  • працівники селищної ради прибирали міні-свер на кругу.

Для вивозу всього прибраного сміття техніку виділили: лісгосп, фабрика, ліцей, Укртелеком, територіальний центр та КЖУ.

Дуже дякуємо всім, хто взяв участь у сьогоднішній толоці і зробив наше селище ще кращим. Також закликаємо всіх інших приєднатися до цієї акції  – організуйте прибирання прилеглих та закріплених за вами територій, приберіться біля своїх будинків.

Давайте зробимо нашу Сосницю чистою та гарною разом всією громадою!