Відбулась 12-та позачергова сесія селищної ради

Вчора, 27 серпня, в кінотеатрі ім. О. П. Довженка було проведено 12-у позачергову сесію Сосницької селищної ради.

Головним питанням, яке було винесено на розгляд сесії було рішення про скасування рішення сесії Сосницької селищної ради від 15.06.2018 року №8-358-VІІ «Про приведення мережі закладів освіти Сосницької об’єднаної територіальної громади у відповідності до вимог Концепції «Нова українська школа», яке передбачало припинення діяльності Пекарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

На сесії були присутні депутати Чернігівської обласної ради Дмитро Іванов та Дмитро Блауш, 20 депутатів Сосницької селищної ради, в.о. старост сіл, батьки учнів Пекаріівської школи, журналісти, активісти та небайдужі люди.

В результаті тривалих дискусій депутати проголосували за прийняття рішення «Про скасування рішення сесії Сосницької селищної ради від 15.06.2018 року №8-358-VІІ «Про приведення мережі закладів освіти Сосницької об’єднаної територіальної громади у відповідності до вимог Концепції «Нова українська школа».

Після закінчення сесії селищний голова Андрій Портний разом разом з депутатами обласної ради поїхали на нараду до в.о. голови облдержадміністрації Юлії Свириденко, яка зібрала всіх необхідних керівників та спільними зусиллями було знайдено шлях для відновлення функціонування школи.

Тепер перед нами стоїть інша проблема – недостатня кількість діток, адже деякі батьки забрали документи зі школи.

Тепер все залежить тільки від людей. Якщо станом на четвер о 10:00 25 дітей будуть в школі, то вона буде працювати.