buttons buttons

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня з нагоди 72-і річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні біля Меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг. На заході були присутні керівники та працівники організацій, установ району, школярі та жителі селища. На святі серед запрошених почесне місце займали ветерани – учасники Великої Вітчизняної війни. Впродовж заходу діти несли почесну варту біля Вічного вогню.

Офіційно відкриваючи мітинг до громади та ветеранів звернувся голова Сосницької селищної ради Андрій Портний, який з щирими словами привітання поздоровив земляків, ветеранів, працівників тилу з великим днем нашої історії. Побажав бадьорості духу, міцного здоров’я, молодшому поколінню – рости гідними спадкоємцями та продовжувачами подвигу наших дідів та прадідів, свято берегти пам’ять про них.

Потім, звертаючись та присутніх, з вітальним словом звернувся в.о. голови районної державної адміністрації Федір Давиденко. Він привітав ветеранів та земляків зі святом Перемоги та подякував ветеранам за ратні подвиги.

В ході проведення мітингу слово мав учасник АТО Василь Куролес, який запропонував присутнім на мітингу вшанувати полеглих на фронтах і наших земляків, які відійшли у потойбіччя захищаючи Незалежність України в зоні АТО, хвилиною мовчання.

Мітинг завершився покладанням ветеранами Другої світової війни, учасниками бойових дій у зоні антитерористичної операції, керівниками району та селища, а також всіма присутніми квітів до Вічного вогню.

Після урочистої частини для ветеранів війни та всіх бажаючих було проведено святковий концерт за участю хору ветеранів війни та праці, народного аматорського фольклорного колективу «Криниці», працівників районного та селищного будинків культури, дитячих та юнацьких колективів, місцевих виконавців.

Крім того, цього дня після концерту в кінотеатрі ім. О. П. Довженка демонструвалися художні кінофільми на військову тематику.