Відбулися заходи приурочені Дню Незалежності України

Напередодні найвизначнішого свята українського народу – Дня Незалежності України, та в день відзначання Дня Державного Прапора України в Сосниці відбулися наступні заходи:

Нагадуємо, що завтра, 24 серпня на центральній площі селищна о 21:00 відбудеться святкова дискотека. Тож запрошуємо всіх бажаючих.

Привітали сім’ї загиблих учасників АТО з Днем Незалежності України

Питання підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців завжди у полі зору влади.

Тому у рамках відзначення Дня незалежності України голова селищної ради Андрій Портний, представники військомату та побратими наших героїв зустрілися з родинами загиблих учасників АТО, щоб привітати їх з головним державним святом.

Спілкуючись  з батьками, вдовами та членами сімей загиблих,  представники влади запевнили їх, що влада і надалі буде підтримувати кожну родину.

Члени родин загиблих подякували за підтримку та добру пам’ять про їхніх синів та чоловіків.

Покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків захисникам України

Відбулось покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків захисникам України за участю заступника голови райдержадміністрації Олега Трамани, керівника апарату райдержадміністрації Миколи Єсипенка, голови селищної ради Андрія Портного, керівників установ та організацій району. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять сосничан, які віддали власне життя, захищаючи Україну.

Велопробіг

Уже традиційно 23 серпня відбувся велопробіг, присвячений Дню Прапора та Дню Незалежності України. Маршрут пролягав через всю Сосницю.

Святковий концерт

Сьогодні будинок культури гостинно зустрічав громаду села  та гостей, які завітали  на урочистий захід, присвячений головним державним святам України.

Яскраві національні кольори, вишиванки, усміхнені й радісні обличчя створювали неповторну атмосферу святкування.

У своєму привітальному слові селищний голова побажав усім землякам щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, а кожній родині — злагоди й добробуту, сили й наснаги в усіх справах в ім’я процвітаючої України.