Відбулися заходи з нагоди Дня захисника України

12 жовтня напередодні Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Сосниці провели захід з нагоди славних свят, який розпочався з церемонії вшанування захисників України.

Біля меморіальної каплички зібралися керівники селища та району, депутати, представники учнівської молоді, військовослужбовці, представники духовенства, матері, сини яких загинули захищаючи рідну землю, та всі небайдужі сосничани, щоб віддати данину шани та вшанувати подвиг героїв, які віддали свої життя за наше з вами майбутнє.

Урочистий захід продовжився в селищному будинку культури, де до присутніх з вітальним словом звернувся селищний голова Андрій Портний, який привітав усіх з  Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

За  сумлінну за активну громадську позицію, відданість Батьківщині та українському народу, мужність та стійкість, проявлені при виконанні завдань у зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами було нагороджено всіх учасників АТО.

Також для присутніх був організований та проведений святковий концерт.

Тож дякуємо всім захисникам за захист рідної Батьківщини.

Схиляємо голови перед мужністю Героїв, які віддали життя, захищаючи Україну.

Дякуємо за відвагу, мужність і героїзм тим,  хто пройшов горнило війни та залишився живим.

Слава Україні. Героям слава!