Відбулося друге засідання 2 сесії Сосницької селищної ради

Сьогодні відбулося друге засідання 2 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради, на якій був прийнятий бюджет на 2018р, ряд програм:

1. Програма про надання матеріальної допомоги для поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, не зареєстровані, як приватні підприємці.
  2. Культурно-мистецька програма Сосницької селищної ради.
  3. Програма видалення аварійних та сухостійних перерослих дерев.
  4. Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.
  5. Програма розвитку туризму.
  6. Програма «Пільгове харчування дітей, які навчаються в навчальних закладах».
  7. Програма підтримки обдарованої молоді.
  8. Програма забезпечення пожежної безпеки .
  9. Програма проведення представницьких заходів.
  10. Програма соціального захисту дітей з особливими потребами.
  11. Програма підтримки та розвитку фізичної культури і спорту.
  12. Програма підтримки житлово-комунального господарства.
  13. Програма енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ЖБК.

З повним переліком всіх рішень та результатами голосування можна ознайомитись в розділі Нормативні документи → Рішення сесії → Рішення ОТГ → VII Скликання → Друга сесія → II засідання → Результати голосування.