Відбулося вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

14 лютого на могили загиблих квіти поклали Шмотько Станіслав, Примаченко Ірина, Кузьменко Олександр та Супрун Віталій.

15 лютого в приміщенні Сосницької райдержадміністрації відбувся День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-а річниця виведення радянських військ з Афганістану, вшанування воїнів-інтернаціоналістів, що виконували свій військовий обов’язок у Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії.

Виступи мали заступник голови райдержадміністрації Трамана Олег Анатолійович, в.о. старости с. Волинка Дяченко Василь Іванович та голова Сосницької районної Спілки ветеранів Афганістану Шмотько Станіслав Володимирович.

Почесними грамотами райдержадміністрації нагороджені Кудін Олександр Миколайович, Власенко Михайло Олексійович, Свириденко Микола Іванович, Кузьменко Олександр Михайлович, Плющ Володимир Вікторович.

Глядачі заходу насолодилися концертною програмою працівників Сосницького будинку культури, що вітали військовослужбовців.