buttons buttons

Відбулося засідання 12 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради

28 грудня о 14.00 в приміщенні селищної ради відбулося засідання 12 сесії селищної ради 7 скликання.

На розгляд сесії було винесено такі питання:

1. Про селищний бюджет на 2017 рік.
  2. Про виділення коштів на проведення топографічної зйомки.
  3. Про розгляд листа Чернігівського обласного територіального відділення антимонопольного комітету.
  4. Про затвердження Програми про надання матеріальної допомоги на 2017 рік для поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, не зареєстровані, як приватні підприємці.
  5. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на території смт Сосниця, с. Мале Устя та с. Ганнівка на 2017 рік.
  6. Про затвердження Культурно-мистецької програми смт Сосниця, с. Мале Устя та с. Ганнівка на 2017 рік.
  7. Про затвердження Програми видалення аварійних та сухостійних перерослих дерев на території смтСосниця, с. Мале Устя та с. Ганнівка на 2017 рік.
  8. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в смт Сосниця, с. Мале Устя та с. Ганнівка на 2017 рік.
  9. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Сосницької селищної ради на 2017–2019 роки.
  10. Про затвердження Програми розвитку та функціонування житлово-комунального господарства та благоустрою селища Сосниця на 2017 рік.
  11. Про затвердження Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ЖБК Сосницької селищної ради на 2017 рік.
  12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо
  13. відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».
  14. Про уточнення спеціального та загального фонду.
  15. Земельні питання.
  16. Та інші.

З переліком всіх рішень та результатами поіменного голосування можна ознайомитись в розділі Нормативні документи → Рішення сесії → VII Скликання → Дванадцята сесія → Результати голосування.