Відбулося засідання 5 сесії Сосницької селищної ради

15 березня відбулася чергова п’ята сесія сьомого скликання Сосницької селищної ради, до порядку денного якої було винесено чимало питань.

На початку пленарного засідання голова селищної ради Портний Андрій запропонував сьогоднішню сесію розпочати хвилиною мовчання, якою вшанувати пам’ять загиблого у ході антитерористичної операції на Сході України.

Нагадуємо, що 15 березня виповнилось два роки, як відійшов у вічність Богдан Назаренко.

Основними питаннями сесії були:

1. Внесення змін до селищного бюджету.
  2. Затвердження Положення про помічника-консультанта депутата селищної ради.
  3. Затвердження Статуту та Структури Сосницького будинку культури Сосницької селищної ради.
  4. Внесення змін до Положення про громадський бюджет, а саме продовжили термін для подання проектів.
  5. Також депутатський корпус підтримав звернення до Чернігівської обласної ради, щоб ті звернулися до керівництва держави з проханням скасувати заплановане реформування поштових відділень.
  6. Земельні та інші питання.

З повним текстом прийнятих рішень та результатами поіменного голосування можна буде ознайомитися на нашому сайті.

До речі, поіменне голосування цього разу проходило в інноваційній формі – на сесію завітав представник системи поіменного голосування «Рада Голос», який привіз з собою спеціальне обладнання, аби наші депутати змогли протестувати цю нову систему.

Кожен депутат на час проведення сесії отримав персональний пульт, за допомогою якого, в режимі реального часу, мав змогу голосувати за прийняття рішень.

Цього разу скористатись такою можливістю депутатський корпус міг безкоштовно – це програмне та апаратне забезпечення для постійного використання потрібно придбати. Чи використовуватимуть депутати ці інноваційні технології і чи потрібно на це витрачати кошти – будуть вирішувати вони самі.