buttons buttons

Відбулося засідання 6 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради

29 березня о 14:00 в приміщенні селищної ради відбулося засідання 5 сесії селищної ради 7 скликання.

Результати поіменного голосування розмыщені в розділі Нормативні документи – Рішення сесій – Номер сесії (разом з рішеннями), також результати можна переглянути в кінці посту.

На пленарному засіданні вирішувались такі питання:

1. Звіт про виконання селищного бюджету.
  2. Про уточнення вільних залишків коштів.
  3. Про оприлюдненння проекту рішення Сосницької селищної ради сьомого скликання «Про затвердження ставок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та Положення про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки».
  4. Про оприлюдненння проекту рішення Сосницької селищної ради сьомого скликання «Про встановлення податку з власників транспортних засобів».
  5. Про дооцінку вартості майна будинку культури по вул. Довженка, 71А.
  6. Про встановлення нормативів відрахування чистого прибутку.
  7. Про затвердження Програми про проведення нормативної грошової оцінки земель у 2016 році.
  8. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по будівництву доріг з твердим покриттям.
  9. Про Статут спільної територіальної громади смт Сосниця, с. М. Устя, с. Ганнівка.
  10. Про уточнення рішення щодо перейменування вулиць та демонтажу пам’ятника.
  11. Затвердження рішень виконкому.
  12. Змельні питання.
  13. та інші.