buttons buttons

Відбулося засідання 7 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради

27 квітня о 14:00 в приміщенні селищної ради відбулося засідання 7 сесії селищної ради 7 скликання.

Результати поіменного голосування розміщені в розділі Нормативні документи → Рішення сесій → [Виберіть бажане скликання і номер сесії] → папка «Результати голосування», також результати можна переглянути в кінці цього посту.

На пленарному засіданні вирішувались такі питання:

1. Про створення, організаційне та матеріальне забезпечення органу реєстрації Сосницької селищної ради.
  2. Про скасування рішень виконкому селищної ради.
  3. Про орган приватизації комунального житлового фонду Сосницької селищної ради.
  4. Про надання згоди на добровільне об’єднання громад.
  5. Про заяви громадян, які виявили бажання приватизувати житло.
  6. Про затвердження рішень виконкому.
  7. Про затвердження проекту Програми будівництва вулиць і доріг комунальної власності з твердим покриттям на території Сосницької селищної ради на 2016-2020 роки.
  8. Про затвердження порядку залучення та використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку інфраструктури смт Сосниця.
  9. Про дозвіл торгівлі за межами центрального ринку смт Сосниця вул. Б.Хмельницького.
  10. Про встановлення розміру ставок єдиного податку.
  11. Земельні питання.
  12. Та інші.