buttons buttons

Відбулося засідання 9 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради

14 липня о 14.00 в приміщенні селищної ради відбулося засідання 9 сесії селищної ради 7 скликаня.

На розгляд сесії було винесено такі питання:

1. Про уточнення селищного бюджету від перевиконання доходів.
  2. Про підсумки виконання селищного бюджету за 1 квартал 2016 року.
  3. «Про оприлюднення Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади селища Сосниця».
  4. Про оприлюдення порядку залучення та використання коштів пайової участі (внеску) замовників у створенні і розвитку інфраструктури смт.Сосниця .
  5. Про затвердження рішень виконкому.
  6. Про надання дозволу на передачу Сосницьким КП КЖУ,в оренду нежилого приміщення банно-прального комбінату.
  7. Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна що перебуває у спільній власності територіальної громади Сосницької селищної ради.
  8. Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Сосницьке КЖУ».
  9. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України”.
  10. Земельні питання.
  11. Та інші.

З переліком всіх рішень та результатами голосування можна ознайомитись в розділі Нормативні документи → Рішення сесії → VII Скликання → Дев’ята сесія → Результати голосування.