Вирішували проблеми реформування Укрпошти на Чернігіщині

Сосницький селищний голова Андрій Портний став одним учасників круглого столу, що відбувся 2 квітня в Чернігівській обласній раді, на якому обговорювався проект реформування підприємств поштового зв’язку в Чернігівській області.

В роботі круглого столу також взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко, заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, депутати обласної ради, представники місцевих громад, ЗМІ та Укрпошти. Пілотний проект перед зібранням представляв особисто в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта».

Тема запровадження на теренах Сіверщини пілотного проекту з реформування поштового зв’язку настільки стурбувала жителів краю, що перед нинішнім засіданням відбулося вже кілька серйозних її обговорень. І не лише в обласній раді (14 березня поточного року тут відбувся круглий стіл з обговорення вже згаданого реформування за участю керівництва виконавчої і представницкої влади області та директора Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олени Дорошенко), але й на рівні Верховної Ради України, де в парламентському Комітеті з питань інформатизації та зв’язку нещодавно, 22 березня, відбулося засідання щодо питання скорочень відділень поштового зв’язку в Чернігівській області.

Тож присутні продовжували наполегливо працювати у напрямку відстоювання інтересів жителів області у питанні реформування відділень ПАТ «Укрпошта» на Чернігівщині і в ході двох годинної дискусії маже всі учасники сьогоднішнього заходу, народні депутати, заступник голови обласної ради, в. о. першого заступника керівника обласної державної адміністрації, депутати обласної ради, керівники районних рад та держадміністрацій, очільники ОТГ та громадських організацій виступили проти поспішного прийняття рішення з порушеного питання, а заодно внесли коректні та конкретні пропозиції щодо подальшої долі вищезгаданого реформування, яке, за їх висновком, повинно принести сільським жителям не соціальний збиток, а реальну користь.

Як результат, учасники круглого столу дійшли спільного висновку – створити робочу групу з вивчення та вирішення порушеної проблеми за участю органів місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади, а також представників ПАТ «Укрпошта» і громадських організацій.