buttons buttons

Висловлюємо співчуття з приводу загибелі бійця АТО Руслана Амірова

Сосничиину сколихнула страшна звістка зі Сходу нашої держави – захищаючи суверенну Україну, загинув черговий наш земляк, Аміров Руслан. 23 квітня, снайперська куля обірвала життя Героя.

Церемонія прощання із загиблим Героєм розпочалась 25 квітня 2017 року о 12:00 в Свято-Покровській Церкві.

О 13:00 загиблого пішою ходою несли з церкви по вул. Покрівській, потім звернули на вул. Троїцька і прямували через живий коридор, який починався на вул. Троїцька і протягнувся через просп. Гагаріна до центрального кладовища.

Селищний голова Сосниці Андрій Портний, депутати, працівники селищної ради, громадськість висловлюють співчуття родичам, друзям та знайомим загиблого Героя. Жителі Сосниці завжди пам’ятатимуть патріотів, які ціною власного життя захищали територіальну цілісність України.

Вічна пам’ять!

Героям слава!