buttons buttons

Вітання до Дня місцевого самоврядування

Шановні колеги, депутати усіх рівнів, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання Сосниччини.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Тож бажаємо кожному з Вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного краю і України.

селищний голова
А. Портний