Вітання до Дня Перемоги, пам’яті і примирення!

Шановні ветерани й учасники війни, жителі громади і району!

73 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди разом з усім світом раділи перемозі. Цей день завжди буде викликати в нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, який уособлює героїзм, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами, чиє життя забрала війна.

Важко підібрати слова, які змогли б висловити всю ту вдячність, ту безмірну повагу і любов, яку ми відчуваємо до героїчного покоління переможців. Низький уклін вам, дорогі ветерани! Ви стали для нас взірцем сили духу і безмежної відданості Батьківщині. Ви показали всім наступним поколінням приклад мужності і згуртованості. Це вселяє впевненість, що ми завжди будемо здатні долати будь-які труднощі.

У День Перемоги всі наші побажання і привітання наповнені душевним трепетом, повагою і безмежною любов’ю. Спасибі Вам, дорогі Ветерани, світла пам’ять всім героям, хто не побоявся ворога, і чия відданість виявилася сильнішою смерті і жахів війни.

Бажаємо всім здоров’я, благополуччя і мирного неба над головою! Нехай жодне покоління нашого народу більше не почує вибуху снарядів і не побачить ворожих літаків в рідному небі.

Сосницький селищний голова Андрій Портний,
депутатський корпус та виконуючі обов’язки старост