buttons buttons

Вітання селищного голови з Днем Національної поліції

Шановні працівники поліції, дорогі ветерани органів внутрішніх справ!

Прийміть вітання з вашим професійним святом – Днем Національної поліції України.

Поліція і її щоденна служба – це запорука порядку і стабільності в суспільстві, віри в закон, впевненості в завтрашньому дні. А професія поліцейського протягом багатьох років залишається однією з найбільш значущих і затребуваних в світі.

У цей день ми по праву вшановуємо тих, хто не зважаючи на особистий час, бореться з злочинністю та правопорушеннями, забезпечує громадський порядок на вулицях нашого району.

Нехай в цей святковий день серця всіх правоохоронців наповнюються гордістю за нелегку, але благородну справу, яку їм довірено виконувати!

Нехай вираз «Служачи закону – служу народу» стане для кожного з вас основою і допоможе чесно і бездоганно нести службу. І нехай вам в цьому супроводжують успіх і удача.

Поменше вам тривожних дзвінків і побільше спокійних змін. Нехай будуть вічно молоді ваші серця, і не вичерпується бажання зробити світ кращим, звільнити його від злочинності. Міцного вам здоров’я, удачі, щастя, бадьорості духу, оптимізму, родинного благополуччя, підтримки і розуміння з боку рідних і близьких, усього самого найкращого!

селищний голова
Андрій Портний