buttons buttons

Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим

1Шановні жителі Сосницького району, прийміть найщиріші вітання від  Сосницької селищної ради з Новим 2017 Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був прожитий не дарма, адже з нами залишаються той досвід, ті досягнення і перемоги, які він приніс. Цей рік був насичений подіями, збагатив нас новим професійним і життєвим досвідом, радістю зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав поштовх у майбутнє.

Як завжди, звершення року не тільки відкривають нові перспективи, а й ставлять нові, часом набагато складніші завдання. Упевнений, майбутнє нашого краю залежить тільки від нас самих, і тільки ми самі можемо зробити його таким, щоб ми пишалися Сосниччиною.

Новорічні свята – це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії, загадані напередодні Нового Року, обов’язково здійсняться.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове я бажаю Вам і вашим близьким щастя, здоров’я, нехай перед Вами відкриються нові перспективи, і Ви з легкістю зможете здійснити давно задумане. Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть  святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.

На шляху до успіху, у вирішенні складних завдань нехай поруч будуть надійні друзі, вірні партнери і, звичайно, Ваші кохані, а 2017 рік стане роком, у якому наша Батьківщина повернеться на шлях процвітання та економічного зростання. Роком в якому кращі сини та доньки українського народу перестануть гинути на сході країни, а в наші домівки нарешті прийде довгоочікуваний мир. Божого благословення вам і вашим родинам.

З Новим  Роком та Різдвом Христовим!

Світлих та веселих свят!

голова Сосницької селищної ради