Вітання з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Шановні ветерани, представники старшого покоління, наші вчителі і наставники!

Сердечно вітаємо Вас з Днем людей похилого віку – святом вшанування досвіду прожитих років, знань і мудрості, накопичених вами за довгі роки життя!

Це свято – добра традиція загального вираження поваги людям, які вклали свої сили, талант і роки праці на благо Батьківщини.

За Вашими плечима велике життя. Ви являєте собою живий зв’язок часів і поколінь. Ваша участь в житті суспільства в цілому особливо необхідна в сучасних умовах, коли поряд з ініціативою молодих так потрібна життєва мудрість старших.

Ви є хранителями моральних цінностей і традицій, опорою і вірними помічниками для дітей та онуків.

Окреме спасибі ветеранам, більш старшого покоління, які винесли труднощі воєнних років, відстояли незалежність України, відновили країну, тим хто, не шкодуючи свого життя ліквідовував наслідки НС, йшов у вогонь і воду заради порятунку земляків.

Вітаємо всіх, хто знаходиться на заслуженому відпочинку або продовжує працювати, незважаючи на вік. Нехай похилі роки не стануть приводом для смутку, а життєвих сил вистачить надовго!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, бадьорості духу, довгих щасливих років життя, любові і уваги з боку рідних і близьких!

Сосницький селищний голова Андрій Портний,
депутатський корпус та