Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави! Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Від імені депутатського корпусу Сосницької селищної ради, її виконавчого комітету та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України.

Ми вдячні всім, хтo захищав і захищає нашу рідну землю від вoрoжих військ, хтo ставав на захист Вітчизни за першим її пoкликoм у різні часи нашої історії.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. За цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Слава Героям – тим, хто поліг на полі брані, тим, хто і сьогодні на передовій, під обстрілами недругів боронить Україну!

Звертаємося до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Тож прийміть щирі слова подяки і вдячності за Ваше самовіддане служіння Батьківщині. У цей чудовий день від душі бажаю вам добра, щастя, злагоди та добробуту. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним!

голова Сосницької ОТГ
Андрій Портний