buttons buttons

Вітаємо сусідів з Днем міста

29 липня, у суботу, місто Корюківка святкувала свій ювілей – 360 років від дня заснування. Розділяємо гордість корюківчан багатою і славною історією, яка сягає у глибину століть, має безліч яскравих прикладів героїчної боротьби та самовідданої праці. І сьогодні жителі Корюківки зберігають та примножують славні традиції, наполегливо працюють на благо заможної і незалежної України.

Сосницька селищна рада від щирого серця вітає вас зі святом, дорогі сусіди! Хай здійснюються усі ваші задуми і починання, супутником буде успіх, а результатом – достаток.

Бажаємо несхитної впевненості у завтрашньому дні, прагнення творити добро, міцного здоров’я й великого щастя! Життєвої вам сили та наснаги, злагоди та добробуту вашим сім’ям.