buttons buttons

Вітаємо з днем місцевого самоврядування

1376035521_na-stranichku-1Шановні колеги, депутати Сосницької селищної ради, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.