Вітаємо з Днем вихователя та Всеукраїнським днем дошкілля

Шановні педагоги, працівники дитячих садків і ветерани дошкільної освіти! Вітаємо вас з професійними святами!

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Адже дошкільний вік – це період у житті дитини, в якому формується особистість, той фундамент, який служить нам опорою і основою в подальшому житті.

Від мудрості, таланту, професіоналізму вихователя залежить багато чого: благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини. З вашою допомогою діти вчаться спілкуватися і освоюють норми соціальної поведінки, пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

І як би нам не здалося дивним, але працівники дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Тому в ці особливі дні ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників і щиро висловлюємо Вам свою подяку.

Нехай Ваші доброта і професійна майстерність роблять радісним і цікавим кожен день вихованців дитячих садів! Творчих успіхів вам, щастя, благополуччя, міцного здоров’я, гарного настрою і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в вашій, так необхідній всім нам праці!

Зі Святом!

Сосницький селищний голова Андрій Портний,