buttons buttons

Вітаю з Міжнародним днем захисту дітей

Від щирого серця вітаю Вас з самим радісним, яскравим, літнім святом – Міжнародним днем ​​захисту дітей!

Найсвітліші, чисті і добрі спогади у кожного з нас пов’язані з дитинством – часом, коли світ навколо здається величезним, небо – безхмарним, коли щиро віриш в диво і радієш кожному новому дню.

Свої дитячі враження ми проносимо через все життя, тому так важливе цей свято для дорослих, які несуть відповідальність за повноцінний і гармонійний розвиток молодого покоління.

Наше завдання – зробити все можливе, щоб юне покоління росло здоровим, отримувало якісні знання, активно займалося спортом, творчістю для духовного і морального розвитку. А головне – щоб наші діти завжди відчували підтримку рідних і близьких людей.

Жителі Сосниччини пишаються своїми юними земляками, які не раз доводили, що в нашому краї зростають талановиті та успішні громадяни.

Висловлюю слова вдячності всім, хто за родом своєї діяльності, за велінням душі робить все, щоб наші діти росли справжніми патріотами своєї Батьківщини.

А вам, дорогі дітки, в цей перший літній день бажаю удачі і успіхів у всіх починаннях, веселих канікул, нових друзів!

Дорослим же хочеться побажати гордості за дітей і онуків, міцного здоров’я, безмежної любові до дітей і благополуччя!

селищний голова
Андрій Портний