buttons buttons

Внаслідок виникнення пожежі сухої трави згорів будинок

• о 13 год. 36 хв. 26 квітня до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про пожежу нежитлового будинку у с. Козляничі внаслідок виникнення пожежі сухої трави від обриву лінії електропередач.
  • о 13 год. 30 хв. 27 квітня до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території по вул. Полторацького в смт Сосниця сухої трави на площі близько 1,5 га.
  • о 19 год. 47 хв. 29 квітня до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні в с. Хлоп’яники внаслідок неправильного улаштування опалювальної печі.

Небезпека пожеж в природних екосистемах полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.

З метою недопущення пожеж в природних екосистемах фахівцями ДСНС та працівниками національної поліції здійснюються рейдові відпрацювання для проведення бесід з громадянами, які перебували на відпочинку у лісі, щодо недопущення пожеж в екосистемах. Людей попередили про те, що порушення правил безпеки під час розведення багаття чи палінні може призвести до виникнення лісової пожежі, а у вітряну погоду загоряння може набрати значних розмірів.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області