buttons buttons

Вшанували пам’ять Олександра Довженка

25 листопада – 60 років від дня смерті Олександра Петровича Довженка.

Традиційно в цей день у Сосницькому літературно-меморіальному музеї О.П.Довженка було проведено день відкритих дверей.

Вшановуючи пам’ять видатного митця, прихильники його таланту та керівництво району поклали квіти до пам’ятника нашому славетному земляку.

Олександра Петровича знають і шанують в усьому світі, а сучасна Сосниця, яка нерозривно пов‘язана з іменем легендарного режисера, стала тим вузловим пунктом на мапі України, який збирає до нашого містечка не лише простих мандрівників, а й людей відомих та визнаних – кіноакторів, письменників, політиків з усієї країни та з поза її меж. Про митця, який поєднав у собі і кінорежисера, і письменника, і художника, і громадського діяча писали у різні часи багато літературознавців та кінознавців. Він був сповнений творчих планів, але 25 листопада 1956 року серце Олександра Довженка передчасно зупинилося.

На захід були запрошено всіх бажаючих.

В ці дні у музеї діяла тематична виставка «Чарівний світ Сашкового дитинства».