buttons buttons

Вже другий випадок загибелі людини на пожежі протягом поточного року

Так, 27 лютого о 04 год. 15 хв. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному будинку у с. Соснівка. Подолавши відстань у 30 км, на момент прибуття рятувальників вогнем було охоплено покрівлю та перекриття по всій площі. До гасіння залучались1 відділення 10-го Державного пожежно-рятувального посту смт Сосниця та місцева пожежна команда с. Хлоп’яники. В ході гасіння у помешканні рятувальники виявили тіло 81-річної господарки без ознак життя. Попередня причина пожежі – неправильне улаштування та несправність пічного опалення.

У зв`язку з цим, рятувальники закликають населення звертати увагу на стан опалювальних приладів та електромереж. Ні в якому разі надмірно не перегрівайте печі, не залишайте вогонь без нагляду та не розпалюйте його за допомогою горючих рідин. Не розміщуйте меблі, дрова, занавіски та інші спалимі речі впритул до печей, слідкуйте за справністю електромереж та електроприладів.

Пам’ятайте, що дотримання цих правил допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області