buttons buttons

XVIІ обласна літня Спартакіада: змагання найспортивніших держслужбовців Чернігівщини

Позмагатися за право представляти Чернігівську область на Всеукраїнській спартакіаді серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування зібралися сьогодні, 16 червня, 22 збірні команди з усієї Чернігівщини на XVIІ обласній літній Спартакіаді.

Учасники Спартакіади, серед яких були і представники Сосниччини, змагалися в шести видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, перетягування канату.

Учасники заходу відмітили високий рівень організації змагань. Багато хто з них вже неодноразово бере участь в обласних спартакіадах. Наприклад, один із учасників з Варвинського району розказав, що сьогодні він 16-й раз приїздить змагатися, і для нього це не лише спортивне свято, а ще й можливість побачити багато друзів із різних районів.

За результатами змагань в загальному заліку, перше місце виборола команда Ічнянського району, друге місце – у команди Куликівського району, третє місце – у команди Сновського району.