buttons buttons

За порушення правил благоустрою будуть штрафувати

Мешканці приватного сектору зобов’язані утримувати територію навколо свого будинку у належному стані.

Наявність біля двору будматеріалів, піску, гравію чи дров вважається порушенням правил благоустрою.

Після попередження громадянин має привести прибудинкову територію у відповідність до санітарних норм. Якщо ж цього не буде зроблено – складається протокол і передається на розгляд до адмінкомісії при селищній раді.

Жителям приватного сектору необхідно пам’ятати про те, що з комунальним підприємством укладений договір на вивіз тільки побутового сміття, який необхідно викидати на машину згідно графіку.

Все інше сміття, зокрема гілля, листя, будівельні матеріали тощо, потрібно вивозити самостійно на сміттєзвалище.